Her Erkekten baba olurmu.

Konusu 'Ah Şu Erkekler' forumundadır ve Ahu@ tarafından 12 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Ahu@

Ahu@ Saygın Üye www.pembeoje.com

Her erkekten baba olurmu bunu nasıl anlarız veya önceden anlaya bilirmiyiz.

2. Ceylanım

Ceylanım Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Bunu önceden anlamak çok zor önce evleneceğimiz eşimizi seçeriz sonra her şey yolunda gidiyorsa çocuk sahibi oluruz.idaal eş idaal baba demek.

3. Duygu

Duygu Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Sorumluluk sahibi her erkek baba olabilir bence.

4. Gelincik

Gelincik Yeni Üye www.pembeoje.com

Bir erkekten baba olurmu olmaz mı bunu önceden anlamak çok zor hislerinize ve duygularınıza güvenmelisiniz.

5. sahra

sahra Yeni Üye www.pembeoje.com

Her erkekten babada eşde olmuyor eş seçimi çok önemli sonra çok üzülüyor insan.

6. recaikoz

recaikoz Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Cevaplar hep " önceden anlaşılmaz " yönünde olmuş.

Önce den bir erkek kız isteyince kız ve erkek tarafları bağımsız, gizlice istihbarat yapardı. Erkek nedir kimlerden içkisi kumarı kötü alışkanlığı var mı. Huyu suyu nasıl diye sorardı. Erkeğin etrafına arkadaşlarına iş ve yaşam çevresine bakmak Lazım. Ben nicelerini tanıyorum yazıl kıza diyorum. Dıştan bakınca iyi gibi ama.....

Hele birde değişik tipte şaç Şekli giydikleri pantolon Şekli farklı bizimle hiç bağdaşmayan erkek tipleri var. Bu tipleri gördükçe beyaz Çorap giyen ve sigara paketini çorapa sokan erkek tiplerini arar olduk. Bu bile ayrı bir başlık Altında tartışılır. Kızlar bu tiplere nasıl bakar onu da anlamam.

--------------------------------------
    Diyorlar ki ; sen delisin..! Hiç bu kadar sevilir mi..? JETTALK

7. Sevdalı

Sevdalı Yeni Üye www.pembeoje.com

Sadakatin kelime anlamını değil de tam anlamıyla hayatına geçirmiş olan tabi ki merhametli olan her erkek, kesinlikle güzel bir baba olur.

Sayfayı Paylaş