Hiç ikinci kadın oldunuz mu?

Konusu 'Kadın'a Dair' forumundadır ve Burçak tarafından 13 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Burçak

Burçak Yeni Üye www.pembeoje.com

5 ay oldu biri var hayatımda her şey çok güzel gidiyordu ben onu o beni seviyor halada birbirimizi seviyoruz ama bir sorun varki öyle böyle değil bir anda sevdiğim adamın hayatındaki ikinci kadın olduğumu öğrendim meyer evliymiş geçen hafta kendisi söyledi evli olduğunu inanamadım kızdım bağırdım ağladım ama ondan vazgeçemiyorum ne yapacağımı bilmiyorum siz hiç böyle bir durumla karşı karşıya kaldınızmı kalsanız ne yapardınız ve ben ne yapmalıyım lütfen yardımcı olurmusunuz.:(
    Hiç ikinci kadın oldunuz mu?

2. Ravza

Ravza Yeni Üye www.pembeoje.com

Gerçekten işin zor ama evli olması vazgeçmen için yeterli.o_O

3. Nurdan

Nurdan Yeni Üye www.pembeoje.com

olmadım olmakta istemem.:D

4. Yelizyeliz

Yelizyeliz Yeni Üye www.pembeoje.com

Yuva yıkanın yuvası olmaz derler bu güne kadar bilmiyordun vebal altında değildin artık devam edersen bu yanlıştan sende sorumlusun.

Gül bunu beğendi.
  5. Ilgın

Ilgın Yeni Üye www.pembeoje.com

Bu güne kadar hiç olmadım olmamda yakıştıramam kendime ikinci kadın olmayı.

6. selda24

selda24 Yeni Üye www.pembeoje.com

İşin zor.
    Bir tarafta yuva yıkmaya kalkmak varken, öbür tarafta da kendine yazık etmek var.
    Tez zamanda böyle bir şeyden vazgeçmelisin. Ne olursa olsun, bir gün başına gelmemesi için en kısa zamanda yüreğine sözünü geçirip, sevgini köreltmeyi başarmalısın.

Allah kimsenin başına vermesin.

7. ıtır

ıtır Yeni Üye www.pembeoje.com

Bir bayan kendisine layık görmediği bir durumu başkasına yaşatmamalı hayatta en çok biz bayanlar birbirimizin canını yakıyoruz buna izin vermeyin.

8. Aşkın

Aşkın Yeni Üye www.pembeoje.com

Canın yansada can yakmamalısın ilişki baştan yanlış başlamış senden kaynaklı bir sorun olmasada artık bu günden sonra sende bu yanlıştan sorumlusun.

Yelizyeliz ve Devrim bunu beğendi.
  9. Gül

Gül Yeni Üye www.pembeoje.com

Zor bir sınavdan geçiyorsun umarım doğru kararı verirsin.

10. Duygu

Duygu Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Yalan söylemenin hiç bir bahanesi olmaz yalan üzerine mutlu olamak hayalden öteye gitmez.

Devrim ve Aşkın bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş