Büyük göğüslerimden kurtulmak istiyorum.

Konusu 'Göğüs Estetiği' forumundadır ve Bucak009 tarafından 20 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Bucak009

Bucak009 Yeni Üye www.pembeoje.com

Her kadının başına gelirmi bilmem ama benim başımda göğüslerim çok büyük sütyen almaya utanıyorum göğüslerimi küçültmek istiyorum ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz.

2. Ayşe temiz

Ayşe temiz Yeni Üye www.pembeoje.com

Sen büyük göğüslerine ben sarkmış göğüslerime umarım bir çare buluruz önce şu sülülitlerimde bir kurtulayım sonra göğüslerimi nasıl olması gerektiği yerde görürüm onun mücadelesini vermek istiyorum.

3. Aşkım

Aşkım Yeni Üye www.pembeoje.com

Estetikle her şey mümkün hayat sizin nasıl mutlu olacaksanız öyle yapın yaşayın hayatınızı hanımlar.

4. Bucak009

Bucak009 Yeni Üye www.pembeoje.com

demesi kolay kızlar ameliyat olmaktan korkuyorum.o_O

5. Leyla

Leyla Yeni Üye www.pembeoje.com

Kadın olmama rağmen siz bayanları hiç anlamıyorum kimi göğüslerini büyütür kimi küçültür ne gerek var bırakın doğal kalsınlar.

6. Rengin

Rengin Yeni Üye www.pembeoje.com

Bazen büyük göğüslerde doğru kıyafetlerle çekici bir görüntü oluştura bilir iyi düşünmelisin ameliyat öncesi gerçekten istiyormusun küçültmeyi.

7. Gülfem

Gülfem Yeni Üye www.pembeoje.com

Ameliyat bana ürkütücü geliyor sizi bilmem ama senin sorunun büyük olması küçük olsaydı göğüslerin dolgu yaptır derdim ama boşver büyük olsun sağlıklı olsun ameliyattan korkuyorsan birde böyle düşün.

8. recaikoz

recaikoz Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Büyük iyidir... Boşuna kestirme kendini

--------------------------------------
    Diyorlar ki ; sen delisin..! Hiç bu kadar sevilir mi..? JETTALK

9. Asya

Asya Yeni Üye www.pembeoje.com

Canım millet büyütmek için silikondu dolguydu uğraşır durur kıymetini bil doğal ve büyük olan göğüslerinin sonra üzülürsün;);)

Sayfayı Paylaş