Erkekler kıskanç kadınları neden sevmezler.

Konusu 'Ah Şu Erkekler' forumundadır ve Ahenk tarafından 6 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Ahenk

Ahenk Yeni Üye www.pembeoje.com

Erkekler kıskanç kadınları neden sevmezler. neden kadın kıskandığı zaman tartışma olur her erkek kıskanılmayı sevmez mi sizce bu bir hastalık mı yoksa alışkanlık mı.

2. Serra

Serra Yeni Üye www.pembeoje.com

Bu karşımızdaki kıskanç erkeğe göre değişir canım ama genel düşünelim seven erkek kıskanır ve kıskanılmak hoşuna gider bu normal olanı.
    Ama bir de göstermelik kıskanan erkekler var işte onlar kıskanılmaktan rahatsız olur özgürlüğünün kısıtlanmasından korkak bunun adı alışkanlık değil huysuzluk zeytin yağı su misali.:rolleyes::D

3. Yelizyeliz

Yelizyeliz Yeni Üye www.pembeoje.com

Erkeğe göre değiştiği doğru beninki kıskanmazsam sinir yapar sen beni sevmiyormusun neden kıskanmıyorsun hiç der:)

4. Gülfem

Gülfem Yeni Üye www.pembeoje.com

Erkekler biraz antika nerede ne düşündüklerini anlamak zor bazen kıskanılmak isterler ama bazende istemezler daha çok kimden kıskandığınız önemli o zaman anlaşılır neden sevip sevmedikleri kıskanılmayı.

5. recaikoz

recaikoz Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Kıskanılmak hep sevgiden kaynaklanıyor algısı var.
    Bu doğru mu?

Kadın beni kıskanıyorsa seviyor anlamına mı gelir.?

Kıskanılmaya neden ihtiyaç duyarız.?

Önemli olan kıskanılmaya mahal vermemek değil midir?

Bunları sakince düşünüp cevaplarsak. Yersiz bir davranış gibi olduğunu görürüz. Fakat bazen kıskanmak heyecan katıyor hepsi bu.
    Bence

--------------------------------------
    Diyorlar ki ; sen delisin..! Hiç bu kadar sevilir mi..? JETTALK

6. Sevdalı

Sevdalı Yeni Üye www.pembeoje.com

benim kocamı ben kıskanmadığım zamanlarda ilgisiz oldugumu düşünüyor. O yüzden her zaman kıskançlığımı belli ediyorum. Hiç bir zaman umursamamazlık yapmayın. Ama fazla da kıskanç olarak karşınızdaki kişiyi sıkmayın, sıkmamaya gayret gösterin.

7. netteyim

netteyim Yeni Üye www.pembeoje.com

Seven sevildigini hissetmek isteyen her erkek kiskanilmayi sever ama bazilari ;) sevmez ;) bunlar gozu disarda olan kisim erkekler:confused:

8. Pıtırcık

Pıtırcık Yeni Üye www.pembeoje.com

Bazı erkekler evlide olsa gözleri dışarıda oluyor kadın kıskanç olunca erkek rahat hareket edemiyor bu nedenle çapkın erkekler kıskanç kadınları sevmezler.

Kateryna bunu beğendi.
  9. Dilrüba

Dilrüba Yeni Üye www.pembeoje.com

Bir kadın sevmediği erkeği neden kıskansın kıskançlık insanın doğasında var her kadın sevdiği erkeği her erkek sevdiği kadını kıskanır.

Kateryna bunu beğendi.
  10. Ecrin

Ecrin Yeni Üye www.pembeoje.com

Aslında erkekler kıskanılmaktan son derece hoşlanırlar benmi yanlış biliyorum acaba:D

Sayfayı Paylaş