Evli birine aşık olsanız ne yaparsınız?

Konusu 'Hayatın içinden' forumundadır ve Gürru tarafından 13 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Gürru

Gürru Yeni Üye www.pembeoje.com

Çok sevdiğim kardeşim dediğim en yakın arkadaşım evli birine aşık olmuş duyduğumda inanamadım biraz kızdım sesimi yükselttim ama ne fayda ağlamaya başladı sen aşık olacağın kişiyi mantık yürüterek mi seçtin elinde olan bir durum mu deyince ne söyleyeceğimi bilemedim kızlar bana yardımcı olun bende arkadaşıma yardımcı olmaya çalışıyım. siz böyle bir durumla karşı karşıya kalsanız ne yapardınız arkadaşım ne yapmalı.
    Evli birine aşık olsanız ne yaparsınız?

2. sahra

sahra Yeni Üye www.pembeoje.com

Evli olduğunu bilmeden aşık olmuşsam ve böyle önemli bir durumu benden gizlemişse o kişiye güvenim kalmaz ve aşkım nefrete dönüşür ve hemen o ilişkiyi bitiririm o andan sonra bir daha asla görüşmem.

3. Şengül umut

Şengül umut Yeni Üye www.pembeoje.com

öğrendiğim an ayrılırım.

4. güllüşah

güllüşah Yeni Üye www.pembeoje.com

İki açıdanda duruma bakmak lazım önemli olan gerçekten bir evlilik varmı.

5. Semiha edep

Semiha edep Yeni Üye www.pembeoje.com

Nasıl aşık olduysam aynı şekilde unuturum.;)

6. Perran

Perran Yeni Üye www.pembeoje.com

Nasıl aşık olduysam aynı şekilde unuturum

En doğrusuda bu olur bu gün benimle eşini aldatan yarın kiminle beni aldatır düşünmesi dahi kötü iyi yada kötü bir evlilik bitmeden yeni bir ilişkiye başlanmaz başlanmamalı.

7. Cemile dora

Cemile dora Yeni Üye www.pembeoje.com

Hemen ayrılırım.

8. Yaprak

Yaprak Yeni Üye www.pembeoje.com

evli olduğunu bilerek bir erkeğe asla aşık olmam ama bilmeyerek olduysam unuturum başka yolu yok.

Anna bunu beğendi.
  9. recaikoz

recaikoz Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Ben birine aşık oluyorsam. Mevcut eşime zaten aşık Değilim demektir. Şu halde ben evli olarak birine aşık olabilirim.
    Fakat aşık Olduğum kişi evli ise hiç maceraya gerek yok. Evli olduğunu öğrenince platoniğe dönüşür içime atarım.
    Benim düzenim bozulacak onun ki niye bozulsun. Belki o çok mutlu eşi ile.

--------------------------------------
    Diyorlar ki ; sen delisin..! Hiç bu kadar sevilir mi..? JETTALK

10. Canfeza

Canfeza Yeni Üye www.pembeoje.com

Eşiyle mutlu olan bir kadın veya erkek neden başka bir ilişki yaşar çok saçma.

Anna bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş