Estetik operasyon göğüslerini çürüttü

Konusu 'Estetik Cerrahi Deneyimleriniz' forumundadır ve Victoria tarafından 9 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Victoria

Victoria ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ Yönetici Genel Yönetici www.pembeoje.com

Estetik operasyonların hatalı yapılmasının sonuçları. bayanlardaki fiziki ve psikolojik etkilerine en güzel örnek olsa gerek.

En çok tercih edilen estetik ameliyatlardan biri olan göğüs operasyonu yaptıran genç kadın, neredeyse canından oluyordu. Operasyonun ardından göğüslerinde sürekli acıdan şikayet eden 31 yaşındaki restoran yöneticisi Laura Damiani, kontrol için doktora gittiğinde gerçeği öğrendi. Genç kadının göğüslerinde kangren başladığı, göğüs uçlarının alınması gerektiği kendisine söylendi. Güzelleşmek için çıktığı yolda canını kaybetme noktasına gelen Damiani, tekrar bıçak altına yattı ve göğüs uçlarını da aldırdı. Laura Damiani'ye ilk operasyonu yapan doktor tüm bu yaşananlara "böyle şeyler olur" açıklamasını yaparken, kendine güveninin tükendiğini söyleyen genç kadın bir buçuk yıl boyunca kabusu yaşadı. Ancak korkusunu yenen Damiani, iki kez daha ameliyat oldu ve göğüslerindeki deri ve göğüs uçlarının yeniden yapılmasını sağladı.

Haberin videosu aşağıdaki linkte mevcut.

http://www.milliyet.com.tr/Milliyet...rasyon-goguslerini-curuttu--3YP8EUwm33cw.html

KraLiÇe bunu beğendi.
  2. Pembe

Pembe Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Neler oluyor hayatta, güzelleşmek uğruna...

3. Banu

Banu Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Eminim yaptırdığına pişman olmuştur ama ne fayda son pişmanlık fayda etmiyor. :( üzüldüm :(

KraLiÇe bunu beğendi.
  4. KraLiÇe

KraLiÇe Profesyonel Üye www.pembeoje.com

aaaaa inanmıyorum çok kötü doktor ve hastane seçerken çok dikkat etmeliyiz.

5. Hazan

Hazan Yeni Üye www.pembeoje.com

6 yıl önce silikon taktırmıştım göğüslerime ama vücuduma iyi gelmediği için 2 ay sonra ikinci bir ameliyatla çıkarttırmak zorunda kaldım.

6. Erna

Erna Yeni Üye www.pembeoje.com

Artık günümüzde dolgu çok moda ve bilinen bir yan etkiside yok

7. İyem

İyem Yeni Üye www.pembeoje.com

Çürümelere rağmen estetikten vaz geçmeyen bir çok bayan var cesaretmi öz güven patlamasımı bilmiyorum.

8. Erna

Özgüven değilde güzel olma tutkusu desek daha doğru olur sanırım iyem

9. peri

peri Yeni Üye www.pembeoje.com

insanın kendi kendine yaptığını kimse kimseye yapmazmış o_O

10. Erna

canım şimdi bu bayan estetik ameliyatı güzel olmak için yaptı nerden bilecekti böyle sonuçlanacağını.

Sayfayı Paylaş