göğüs büyütme ameliyatı sonrası his kaybı

Konusu 'Göğüs Estetiği' forumundadır ve Semacaa tarafından 28 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Semacaa

Semacaa Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

merhaba,24yaşındayım. 1.5ay önce göğüs altı kesisinden meme büyütme ameliyatı oldum.doğum yapmadım bekarım.hala meme ucumu hissetmiyorum.Sizce endişelenmelimiyim?bu kalıcı bir sorun mu?yoksa zamanla ameliyat öncesi gibi hissedecekmiyim?yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Bir diğer sorum ise,20gün dolana kadar sporcu sütyeni taktım şimdi desteksiz normal sütyen kullanıyorum.şekil bozukluğuna neden olurmu? şimdiden çok teşekkür ederim.iyi çalışmalar dilerim.

2. nillili

nillili Yeni Üye www.pembeoje.com

göğüs büyütme konusunda araştırmadığım bişey kalamadı lütfen bi yardım eststik yaptıran var mı ?

Yönetici tarafından düzenlendi: 3 Mart 2015
  3. Veda

Veda Yeni Üye www.pembeoje.com

Benim göğüslerim çok küçük ne yapmalıyım bilmiyorum.

4. yurdagül

yurdagül Yeni Üye www.pembeoje.com

Veda benimkilerde çok büyük değişsek göğüslerimizi olur mu cicim.

5. April

April Yeni Üye www.pembeoje.com

Meme başının duyusu hem erojen olması nedeniyle, hem de emzirme sırasındaki refleksler açısından özel bir öneme sahip. Meme başının duyusu dört değişik duyu siniriyle sağlanabiliyor. Meme büyütme ameliyatı sırasında bu sinirlerin bazılarının zedelenmesi genellikle kaçınılmaz oluyor. Çünkü en azından biri ameliyat bölgesinin tam ortasında yer alıyor ve bunu zedelemeden protezi koyabilmek imkânsız oluyor. Ancak ameliyat sonrası hasta takiplerimiz bize gösteriyor ki hastaların çoğunda his kayıpları ya hiç olmuyor ya da geçici oluyor ve 6 ay -1 yıl içinde büyük ölçüde düzeliyor. Kalıcı his kaybı olasılığının mevcut olduğu mutlaka bilinmeli ve bu göze alınarak bu ameliyat olunmalı. Ancak bunu yaşama ihtimalinizin oldukça düşük olduğunu tekrarlamak isterim.

6. Ahenk

Ahenk Yeni Üye www.pembeoje.com

Ben korkarım göğüslerimi riske atamam göğüslerimin doğal halini seviyorum.:p

7. Sitare

Sitare Yeni Üye www.pembeoje.com

Güzellik uğruna estetiğin bütün dallarından faydalanırım hiç öyle korkularım yok.

8. nazlıcan

nazlıcan Yeni Üye www.pembeoje.com

Kısmende olsa göğüs ameliyatı sonrası his kaybı oluşuyor ama benim için görüntü daha önemli sizi bilemem

9. Burçak

Burçak Yeni Üye www.pembeoje.com

Zor işler kızlar bu işler.:D:p

Sayfayı Paylaş