Medyum, Aşk büyüsü ve Bağlama büyüsü

Konusu 'Astroloji, Fallar, Burçlar' forumundadır ve Victoria tarafından 1 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Victoria

Victoria ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ Yönetici Genel Yönetici www.pembeoje.com

Medyumlar ve medyumluk hakkında merak ettikleriniz, Aşk büyüsü denilen aşık etme büyüsü ve insanların size bağlanmasını sağlayan bağlama büyüsü hakkında bazı bilgileri derledim, kesin bilgiler olmasada sizlerinde fikir ve yorumlar ile konu hakkında bilgi sahibi olabileceğimizi sanıyorum.

Aşk büyüsü nedir, nasıl yapılır, Bağlama büyüsü nedir, nasıl yapılır sizlerde fikirlerinizi belirtin ki yorumlarınızla bu konular hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşalım.

İnsanlar bu hayatta bazen sevdiklerine kavuşmak ya da sevdiklerini kendilerine bağlamak için bağlama büyüsü yaptırırlar. Birçok insan yaptıkları bu büyülerle sevdikleri insanı ellerinden kaçırmamak isterler. Hayatın acımasız gerçekleriyle bu şekilde başa çıkmaya çalışırlar. Nedense insanlara büyülerle uğraşmak, büyü yapmak daha kolay gelir.

Bu hayatta hiçbir şey bazen bizim istediğimiz gibi olmaz. Sevdiğimiz insanın bizi terk edip gittiğini düşünmek acı verir. Aşk büyüsü yaparak bu duygulardan uzaklaşmaya ve sevdiğimizi tekrar geri döndürmeye çalışırız. Bunun için birçok yöntemlere başvururuz. Hayatın içinde yalnız kalmak, terk edilmek insana çok ağır gelir. Yaşama umudumuzun bittiğini düşündüğümüz anlar bile olur.

Hiçbir insan aşk olmadan, sevgi olmadan yaşayamaz. Yalnız kalmak bir insan için hissedebileceği en kötü duygudur. Sevdiğimiz insan için yapmayacağımız şey yoktur aslında. Bunlardan biri de büyüdür. Büyüleri medyumlar aracılığı ile yapmaya çalışır ve içimizi biraz olsun rahatlatmaya çalışırız.

Yorumları alalım :)

2. Naziker

Naziker Yeni Üye www.pembeoje.com

Kocamı bu büyü ile kendime tekrar aşık edebilirmiyim acaba.:D

3. Dila

Dila Yeni Üye www.pembeoje.com

Büyü saçmalıktan başka bir şey değil bence.

Milena. bunu beğendi.
  4. Benolsam

Benolsam Yeni Üye www.pembeoje.com

Kocan eskisi gibi sana aşık değil sanırım:p:p Naziker

5. Milena.

Milena. Yeni Üye www.pembeoje.com

Kesinlikle katiliyorum size:)

Tapatalk 2 ile gönderildi

6. Ayşe uluer

Ayşe uluer Yeni Üye www.pembeoje.com

Arkadaşlar nelerle uğraşıyorsunuz inanamıyorum sizeo_O:D

7. recaikoz

recaikoz Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Bana geçerli en iyi Büyü güzel bir yemek Çay mutlu bir gece tamam. Bu büyünün etkisi ile kredi Kartımın limitleri zorlanabilir. :)

--------------------------------------
    Diyorlar ki ; sen delisin..! Hiç bu kadar sevilir mi..? JETTALK

8. Hatice

Hatice Yeni Üye www.pembeoje.com

Klasik Türk erkeği.....:confused::mad:

Sayfayı Paylaş