Tapatalk Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Konusu 'Öneriler' forumundadır ve Guven tarafından 5 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Guven

Guven ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ Teknik Sorumlu www.pembeoje.com

Tapatalk forumları takip etmenize yarayan bir uygulamadır. Tapatalk ile forumları kolayca takip edebilir, mesajlarınızı ve bildirimlerinizi inceleyebilirsiniz.

Akıllı telefonunuza indirerek forumu rahatça takip edebilir, konuları okuyabilir, cevap yazabilir ve özel mesajlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Google play store üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.quoord.tapatalkpro.activity&hl=tr

Uygulamayı indirdikten sonra Tapatalk ID ile tapatalk'ın kendi sistemine üye olmanız ve giriş yapmanız gerekiyor. Tapatalk sistemine facebook ile de giriş yapılabiliyor.

Tapatalk ID girişi yapmazsanız herhangi bir foruma bağlandığınızda sürekli kopmalar veya bildirimleri geç alma gibi hatalarla karşılaşabilirsiniz.

Tapatalk ID girişi yaptıktan sonra forum arama kısmına pembeoje.com yazarak arama yapıyorsunuz ve forumumuza kullanıcı adı ve şifrenizle bağlanıyorsunuz.

Artık rahat bir şekilde forumu dolaşabilirsiniz ve heryerden bağlanarak konuları takip edebilirsiniz.

Tapatalk uyumlu telefonlar : Android, Windows Phone ve IOS Tüm Akıllı telefonlar ile uyumludur.

Tapatalk uygulamasını Tabletinizde de kullanabiliyorsunuz. Tablet sahipleri de rahatça kurup kullanabilir.

Last edited: 5 Ocak 2015
  2. Victoria

Victoria ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ Yönetici Genel Yönetici www.pembeoje.com

Ben kullanıyorum, çok işlevsel program. Forum takibi yapanlar için daha iyisi yok

3. Pembe

Pembe Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Tapatalk forum kullanıcıları için gerçekten mucizevi bir uygulamadır, bende kullanıyorum uzun zamandır çok büyük kolaylık sağlıyor

4. Dinara

Dinara Profesyonel Üye Forum Yazarı www.pembeoje.com

Bilginiz için teşekkür ederim. Telefonuma indirip ordan da takip edebilirim şimdi.

5. Sarısaçlım

Sarısaçlım Saygın Üye www.pembeoje.com

Bende tapatalk kullanıyorum her an girebiliyorum foruma.

6. Nurcan

Nurcan Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Ben de hemen indireceğim. Teşekkürler

7. Victoria

Son tapatalk güncellemesinden sonra kullanımı bir acayip oldu ama yinede olmazsa olmaz bir program

8. Victoria

Bazen tapatalk hata vermeye başladı, güncelleme yapsalarda düzelse artık

Sayfayı Paylaş