Aşk Nedir Nasıl tanımlanır?

Konusu 'Aşk & Sevgi' forumundadır ve Vika tarafından 8 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Vika

Vika Yeni Üye www.pembeoje.com

Aşk üç harf tek kelime sonrası ne aşk deyince insanın aklına ne gelmeli aşk nasıl anlatılır veya nasıl ifade edilir.ve mutlaka her insan aşık olurmu olmalımı nasıl anlarız aşık olduğumuzu ve neye göre seçeriz aşık olacağımız kişiyi hayatım boyunca hiç aşık olmadım AŞK nedir nasıl tanımlanır hiç bilmiyorum bir yanım hep eksik kaldı ve ben kafamdaki bu soruların cevabını bulamıyorum.:oops::oops:

2. Füsun

Füsun Yeni Üye www.pembeoje.com

Hayatın boyunca hiç aşık olmadığın kısmına katılıyorum aşık olsaydın aşk anlatılmaz yaşanır derdin:p:p

3. Derya

Derya Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Anlatması zor ama güzel bir duygu:)

4. Ahu@

Ahu@ Saygın Üye www.pembeoje.com

ask nedir ask ilk goruste etkikenmek ask kuralsiz cikarsiz sevmek ask hatalari orter kusurlari kapatir askta bahaneye yalana yer olmaz ask omrunu omru saymak olesiye sevmektir gozlerinde gozlerini gormektir ASK

5. Zahide

Zahide Yeni Üye www.pembeoje.com

Aşk huzur mutluluk sevmek sevilmek aşk olduğu gibi günahıyla sevabıyla benimsin demek

6. Özlem eken

Özlem eken Yeni Üye www.pembeoje.com

Üç harf tek kelime sadece görünen kısmı bazen anlatılamayan en güzel duygu bazede hayatta yaşana bilecek en acı duygu olabilir.

Mutluluk getiren bir aşk yaşamanızı dilerim:););)

7. Mercan

Mercan Yeni Üye www.pembeoje.com

Aşk şanslı olanlar için şahane bir hisss

8. Asude

Asude Yeni Üye www.pembeoje.com

Benim açımdan aşk sadece koca bir boşluk ve tarifsiz hüzün.

9. ezgikardelen

ezgikardelen Yeni Üye www.pembeoje.com

Aşk geceleri başlar bence acısıda mutluluğu da hatirlanir salak salak gulusler dusundukce mutlu oluslar en guzel zamanlari..

Sayfayı Paylaş