Şimdi erkek olmak vardı dediğiniz oldu mu hiç

Konusu 'Hayatın içinden' forumundadır ve Devrim tarafından 9 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Devrim

Devrim Yeni Üye www.pembeoje.com

Kızlar bu gün ne kadar canım yandı anlatamam akşama kadar kaç defa bende şans olsa anamdan erkek doğardı dedim durdum avm gezerken ayakkabımın topuğu kırıldı kuaföre gittim fön çekerken az daha saçlarım yanıyordu bir de malum ağda günümdü tüy sorunu oooh erkekler ne rahat bayanlar öylemi.
    Bugünü hafızamdan silmek istiyorum sürekli sorun yaşadım akşama kadar sizinde şimdi erkek olmak vardı dediğiniz oldumu.

2. Aden

Aden Yeni Üye www.pembeoje.com

Haklısın ağda günlerinde ben erkeklerin hiç böyle dertleri yok derim.

3. Müge

Müge Yeni Üye www.pembeoje.com

Bazen zaman zaman evet ama laf olsun diye sadece gerçekten erkek olmak istemem;)

4. Balkız

Balkız Yeni Üye www.pembeoje.com

halimden gayet memnunum.

5. recaikoz

recaikoz Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Abooo iki ağda için erkek olmak istenir mi?
    Topuklu giyme
    Fön çektirme
    İki sorun çözüldü.
    Ağda yapma diyecem ama olmayacak...:) ona da bir çok çözüm var zaten.
    Ama erkek öyle mi.
    Her gün sakal tıraşı ol. Ekmeğini Taşdan çıkart. Sırtında yük taşı. İnşaatta soğukta elleri donmuş. Balıkta elleri yara olmuş çatlamış. Akşam eve ne götüreceğim diye düşünmek. Çocukların okul masrafını karşılamak. Askerlik yapmak uykusuz geceler.. Daha neler neler...

Her iki cinsin de kendine göre zorlukları var. Kolaylıkları var. İş bir ağda ile bitmiyor. Kadın kadın gibi, erkek erkek gibi olsun.

--------------------------------------
    Diyorlar ki ; sen delisin..! Hiç bu kadar sevilir mi..? JETTALK

6. Melisa

Melisa Yeni Üye www.pembeoje.com

Şimdi erkek olmak vardı dediğim olmadı hiç olamazda.:cool:

7. recaikoz

recaikoz Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Bir şey olur.. Hooop derler bu sadece erkekler için... Ama sende yapabilirsin.. Yok inanmazlar.. Bu erkek işi.. Sinir olursun. Ah ben erkek olsaydım dersin.

Sonra bir kötü durum olur. Gidip ortalığı darma duman yapmak istersin. Ama gözünün önünde adamlar öylece bakar birşey yapmazlar. Ah ben erkek olacaktım ki dersin.

Kadın evine ocağına sahip çıkmaz. Çocuklar aç ve açık.. Kadın zevki sefasında... Kızarsın, ah ben erkek olacaktım bak o kadına neler yapardım dersin...

Plajda güneşlenmek istersin üstünü açamazsın. Ah şimdi erkek olmak vardı. At tişörtü yat güneşlen dersin.
    ( bu cümle tam konu başlığı ile aynı oldu.)

Vs. Vs...

Benim bazen ah ben kadın olacaktım ki dediğim Zaman'lar var.

--------------------------------------
    Diyorlar ki ; sen delisin..! Hiç bu kadar sevilir mi..? JETTALK

Melisa bunu beğendi.
  8. Çilek

Çilek Yeni Üye www.pembeoje.com

bir bayanın bir erkek tarfından şiddet gördüğün gördüğüm zaman şimdi erkek olmak vardı dediğim oluyor an erkek olup ağzını burnunu kırmak istiyorum o kadına şiddet uygulayan erkeğin.

Tijen ve recaikoz bunu beğendi.
  9. Tijen

Tijen Yeni Üye www.pembeoje.com

Benim boyle bir istegim hic olmadi bundan sonrada olmaz sanirim

Sayfayı Paylaş