kır düğünü yapmak istiyorum

Konusu 'Düğün Organizasyonu' forumundadır ve Sarısaçlım tarafından 27 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Sarısaçlım

Sarısaçlım Saygın Üye www.pembeoje.com

Arkadaslar yardımınıza ihtiyacım var...
    seneye haziran gibi düğün yapmayı planlıyoruz ve düğün yeri arastırmalarına basladık kır düğünü yapmak istiyorum bircok yere gittik izmirde ya içime sinmio ya da begendigm yerler bizim maddi gücümüzü geciyor aslında hep hayalimde kendi bahcemi organizsazyon sirketiyle anlasıp orayı süsleyerek yapmak vardı durumda bu sekilde olunca bu fikrimi gerceklestirmek için biraz daha ümitlendim seferisarda mandalin bahcemiz var orta yeri bos alan oraya hazır cimlerden ekip bi sahne düzenlemesi giriş yolunu hazırlayıp organizasyon sirketiyle anlassam onlar gerekli hersyi yapsalar nasıl olur sizce bana fikri olan yada baska fikirler sunan olursa cok sevinirim herkes bi hayal etsin nasıl birsey yapardınız siz olsanız bn cok heyecanlıyım sizlerlede bu heyecanımı paylasmaktan cok mutluyum :)))

Ahu@ bunu beğendi.
  2. Mehtap

Mehtap Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Eline papatya demeti al sapları biraz uzunkalsın damadın damatlığı beyaz olsun gelinliğinin kuyruğu uzun saçların doğal ama bakımlı gözüksün arkadan örgü modeli verebilirsin gelinliğin tül olsun ama etekleri papatya deteylarla hareketlendirilsin dantel askılı biraz sırt dekoltesi kulan. Bahçemiz var dedin orayı kullana bilirsin masa örtüleri beyez peçeteler pembe sandalyeler beyaz üzerine pembe kalın şeritlerle arkadan kudela şeklinde bağlansın Yerler yeşil çim olsun çimlerin üzerinde yürü inşaallah boyun uzundur şık alçak topuklu veya bence gelinliğinle uyumlu babet tercih etmelisin en önemlisi tabiki senin kararın bunlar benim fikrim.

Ahu@ bunu beğendi.
  3. Ahu@

Ahu@ Saygın Üye www.pembeoje.com

Yazın yapılacak en güzel düğün kır düğünü çok şık ve farklı oluyor alışıla gelmiş solon düğünleri artık sıkıcı olmaya başlamışken kır düğünü yapmak en mantıklısı.

4. Derya

Derya Profesyonel Üye www.pembeoje.com

yaklaşan ilkbahar ve yaz mevsimleri için en mantıklı kır düğünü yapmak.

5. Nurgül

Nurgül Yeni Üye www.pembeoje.com

Yaz geldi en iyisini yaparsın bıktık salon düğünlerinden

6. Dilrüba

Dilrüba Yeni Üye www.pembeoje.com

Yazın en güzeli kır düğünü havuz kenarında da olabilir.

7. Ahu@

Ahu@ Saygın Üye www.pembeoje.com

Güzel fikir :)

8. Çilek

Çilek Yeni Üye www.pembeoje.com

Damat adayını bulsam salon düğününede razıyım:oops:

9. Gelincik

Gelincik Yeni Üye www.pembeoje.com

bulursun üzme kendini.;)

10. recaikoz

recaikoz Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Ne ilginç...
    Damat bulamayan gelin,
    Gelin bulamayan damat.
    Varken Nasıl bir araya denk gelemiyor.
    Eskiden bizim oralarda Kızı olan baca üstüne Şişe koyardı.

--------------------------------------
    Diyorlar ki ; sen delisin..! Hiç bu kadar sevilir mi..? JETTALK

Sayfayı Paylaş