Kadın ve Vücut Bakımı.

Konusu 'Vücut Bakımı' forumundadır ve Nefise tarafından 23 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Nefise

Nefise Yeni Üye www.pembeoje.com

Kadının bakımlı olması kendine olan saygısını ve eşine verdiği değeri gösterir kadın bakımlı olmalı diri canlı ve pürüzsüz bir vücuda sahip olmalı asla çirkin kadın yoktur bakımsız ve pasif kadın vardır. bakımlı ve güzel görünmek bakımlı bir vücut kadar seçtiğiniz kıyafetlede önemli evli ve eşine aşık olan bayanların ilgisini çekeceğinden eminim.

ipeksi bir cilde sahip olmak çok kolay olacak. Aşağıdaki malzemeler ile cildiniz bir bebeğin teni kadar yumuşak ve pürüzsüz olacak.

Evde Vücut Bakımı Malzemeler
    • 1ml Lavanta Öz Yağı
    • 4 yemek kaşığı esmer şeker
    • 1ml Portakal öz yağı
    • Argan yağı
    • Üzüm çekirdeği yağı
    Hazırlanışı

Bütün malzemeleri bir kaseye boşaltın. Mümkünse kase cam olsun. Karışımı iyicene karıştırdıktan sonra, vücudunuza dairesel hareketleri ile yedire yedire ve masaj yaparak uygulayın. Uygulamayı duştan önce kullanıp yaklaşık 10-15 dakika vücudunuzda beklettikten sonra duş alabilirsiniz. Eğer artan karışım kalırsa yaklaşık olarak 15 gün buzdolabında bekletebilirsiniz. Karışımın ağzını buzdolabı poşeti veya kapak ile kapatmayı unutmayın.

Evde yapacağınız vücut bakımını haftada 1 kere yapmanız yeterli olacaktır.

Bu kolay ve etkili vücut bakımından sonra mutlaka [​IMG] Fantazi iç giyim sayfasına uğramanızı tavsiye ederim.

2. cansu evgin

cansu evgin Yeni Üye www.pembeoje.com

vücut bakım malzemeleri gayet kolay ve uygulama bir o kadar basit konu için teşekkürler.

3. cansu evgin

cansu evgin Yeni Üye www.pembeoje.com

Kızlar yazmadan geçemedim konunun sonunda verilen Dekolte net kadın iç giyim sitesinin gelin iç giyim sayfasına bayıldım düğün öncesi dekolte net gelin iç giyim sayfasını görmem çok iyi oldu Dekolte.Net bayan iç giyim mutlaka bakmalısınız.

4. Züleyha

Züleyha Yeni Üye www.pembeoje.com

Canım Dekolte.net çok iyi bir tavsiye olmuş teşekkürler.:)

5. Ahu@

Ahu@ Saygın Üye www.pembeoje.com

Benim cildimde asiri kuruluk oluyor son 5 6 aydir cildt kurulugu icinde ise yararmi acaba.
    Yalniz Dekolte nette ceci urunler var eslerimiz gormesin hanimlar:p:p

6. Deniz

Deniz Yeni Üye www.pembeoje.com

Kizlar kizlar bakimli olun guzel olun sizler bayansiniz kendinizi ihmal ethmeyin.:p

Hazan bunu beğendi.
  7. Hazan

Hazan Yeni Üye www.pembeoje.com

Yazlık pijamaları ve sütyen takımları beğendim fiyatları gayet uygun

8. Mehtap

Mehtap Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Konuda verilen vucud bakim kurunu hic uygulamadim fakat lavanta yagi ve portakal yaginin ne kadar faydali oldugunu biliyorum cilt kurulugu icinde uygun bir kur hanimlar demenizi tavsiye ederim.

9. Sema

Sema Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Konu guzel olmus lavanta yagi ve uzum cekirdegi yagini cilt kurulugu icin zaman zaman kullanirim ic giyim sitesi paylasilmis ama bayan ic giyim adina kayda deger bir urun goremedim.

Mehtap bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş