Günlük Burç Yorumları

Konusu 'Astroloji, Fallar, Burçlar' forumundadır ve Guven tarafından 8 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Guven

Guven ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ Teknik Sorumlu www.pembeoje.com

Günlük Burç Yorumlarınızı Merak Ediyorsanız ve Her Siteden Tek Tek Okuyorsanız Artık Zaman Kaybetmeyeceksiniz. Tek Siteden Tüm Haber Sitelerindeki Burçları Okuyabilirsiniz. Güncel ve günlük yenilenen burç yorumlarını kolayca takip edebilirsiniz.

http://www.pembeoje.com/burclar sayfası hizmetinizdedir.

Koç, Aslan, Kova, Oğlak, Yay, ikizler, Akrep, Balık, Başak, Boğa, Terazi, Yengeç Burçları Günlük Yorumları

Burç yorumlarınızı okumak için TIKLAYIN.

2. Turşucuk

Turşucuk Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Süper ya her geçen gün yeni yeni yenilikler geliyor çok iyi olmuş.

3. Sarısaçlım

Sarısaçlım Saygın Üye www.pembeoje.com

Tebrikler sayın yöneticim çok güzel olmuş emeğine sağlık.

4. SonKraLice

SonKraLice Saygın Üye www.pembeoje.com

hemen sık kullanılanlara ekliyorum yaa birde sitenin android uygulamasını yaparmısınız çok iyi olur.

5. Çilem

Çilem Profesyonel Üye www.pembeoje.com

çok iyi olmuş elinize sağlık

6. MaviGözlüm

MaviGözlüm Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Artık burcumun tüm özelliklerini bu siteden takip edeceğim aslan burcu özellikleri diye aramama gerek kalmadı.

7. Hemşinlim

Hemşinlim Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

günlük burç yorumlarımı artık oradan takip edeceğim teşekkürler

8. Esra Oduncu

Esra Oduncu Profesyonel Üye www.pembeoje.com

BEN GÜNLÜK OLARAK BURÇ YORUMLARINA BAKIYORUM VE ARTIK BENDE ORADAN TAKİP EDECEĞİM HAYIRLI OLSUN TÜM HERKESE

9. Bernadiyorki

Bernadiyorki Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Ellerinize sağlık her geçen gün eklenen özelliklere şimdi de burç yorumları eklendi artık bende aslan burcu özelliklerini buradan takip edeceğim teşekkürler

10. JeNNa

JeNNa Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

burç yorumları da eklenmiş gerçi forumda da yorumlar var ama anlık olarak günlük burç yorumlarının girişte olması çok iyi oldu bizim arkadaşlar da burçlarını takip ediyor onları da yönlendireeceğim.

Sayfayı Paylaş