Karın kası geliştirme yöntemleri - Butterfly ABS

Konusu 'Spor ve Sağlıklı Yaşam' forumundadır ve Victoria tarafından 25 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Victoria

Victoria ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ Yönetici Genel Yönetici www.pembeoje.com

Karın kası çalıştırıcı bir ürün olan Butterfly ABS hakkında bazı incelemeler yaparak yorumlarınızı alalım, Butterfly ABS nasıl kullanılır, Butterfly ABS nedir ? Butterfly ABS Ne işe yarar birlikte bakalım.

Çoğu insanın kullandığı bir ürün olan karın kası çalıştırıcı ile daha kolayca düzgün bir vücuda sahip olmanız mümkün olacaktır. Çünkü bu ürün ile istediğiniz bölgenin kaslarını çalıştırarak daha sıkı bir görünüme sahip olabileceğiniz göreceksiniz. Butterfly ABS nasıl kullanılır demenize gerek kalmayacak çünkü bu ürünün kullanılması çok kolaydır.

Son Zamanların Olmazsa Olmazı

Son günlerde en çok kullanılan ürünlerden biri olan kas çalıştırıcı ile vücudunuzu şekle sokmanız artık çok kolay çünkü bu ürün ile zaman ayırmadan çalışırken yemek yaparken ya da başka işler yaparken kullanabileceksiniz. Ayrıca Butterfly ABS kullanıcı yorumları olumlu yöndenetkileyecektir sizden. Kullananların dediklerine göre gerçekten işe yarayan bu ürünü si de kullanmalısınız.

Sevdiğiniz Kıyafetleri Artık Rahatlıkla Giyebilirsiniz

Vücudunuzda sarkmalar oluşabilir. Bunun sebebi yaşlılıktan ya da güneş ışınlarından olabilir. Bunu sorunu ortadan kaldırmak için üretilen Butterfly ABS yeni nesil karın kası çalıştırıcı tam size göre çünkü bu ürün vücudunuzu güzelleştirmek için olmazsa olmazınızdır

2. Ahu@

Ahu@ Saygın Üye www.pembeoje.com

Eşim için mutlaka alıcam bu üründen göbeği baya sarkıyor bunu kullanırsa sıklaşır heralde

3. Gülnihal

Gülnihal Yeni Üye www.pembeoje.com

eşim kullandı karın bölgesindeki yağlardan kurtulmak için etkisi oldu baya sıklaşma görülür bir şekilde arttı kullanın derim

4. Meryemm

Meryemm Yeni Üye www.pembeoje.com

bu üründen bende mi kullansam karın bölgemde çok yağ var sinir bozucu bişey sıklaştırırmı acaba

5. recaikoz

recaikoz Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Bu aletleri görünce aklıma hep Rocky filmi geliyor. Şu İvan la olan bölüm. :)

--------------------------------------
    Diyorlar ki ; sen delisin..! Hiç bu kadar sevilir mi..? JETTALK

6. selda24

selda24 Yeni Üye www.pembeoje.com

Çoook eskiden buna benzer bir şey kullanmıştım.
    Tabi o zamanlar çok küçüktüm. Abim almıştı bende meraktan ilkokula gittiğim yıllarda kız başıma oynuyordum falan. Ama pek de öyle işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum, sadece meraktan eğleniyordum.

Sanırım kaliteli bir şey.

7. recaikoz

recaikoz Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Arkadaşlar mekik en iyisidir. Bırakın vücunuz yorulsun kendini kassın biraz. Terleyin ter bezleriniz çalışsın. Omurganız çalışsın. Kollarınız çalışsın.vs. Vs.

--------------------------------------
    Diyorlar ki ; sen delisin..! Hiç bu kadar sevilir mi..? JETTALK

8. cansu_i

cansu_i Yeni Üye www.pembeoje.com

bu aleti kullanmadım ama merak ediyorum vallahi bakallım kocama söyleyeyim, aldırayım...

9. Dilrüba

Dilrüba Yeni Üye www.pembeoje.com

Hiç sevmem kaslı göbekleri bana çok itici geliyor.

10. Hera

Hera Yeni Üye www.pembeoje.com

Baklava dilimi gibi kaslar erkelerde tahamül edemezken bayanda görsem sinirde çatlarım heralde :eek:

Sayfayı Paylaş